Inne

Mądre słowa

Mądre słowa

 

„ W Polsce są dwa różne słowa: „opłaca się” i „warto”. „Opłaca się”odnosi się do dochodu, do zysku, do korzystnego interesu. Natomiast „warto”towarzyszy myśleniu o wartościach.

Na pewno nie wszystko, co warto, to się opłaca.

Ale z całąpewnością – wierzę w to głęboko – nie wszystko, co się opłaca, jest w życiu cośwarte.”

Prof. Władysław Bartoszewski

in / 1183 Views

6 komentarzy

 • MelodyAnn 4 listopada 2007 at 19:58

  Bardzo mądre słowa :)) Mam takie pytanie,może poprze Pani moją akcję?Widzę że Pani ma w linkach teledysk grupy Feel więc miło by było gdyby Pani poparła moją akcję:) Szczegóły znajdze Pani tutaj -> http://www.feel–blog.blog.onet.pl 🙂 Pozdrawiam :**

  Reply
 • ~sil 5 listopada 2007 at 21:46

  Pani Marto, nie denerwują Pani te wszystkie fanki zespołu Feel, które z powodu koneksji rodzinnych myślą, że jest Pani „menadżerką”, albo kierownikiem fan-clubu, organizującą spotkania z liderem zespołu?

  Reply
 • ~sil 5 listopada 2007 at 21:47

  Pani Marto, nie denerwują Pani te wszystkie fanki zespołu Feel, które z powodu koneksji rodzinnych myślą, że jest Pani „menadżerką”, albo kierownikiem fan-clubu, organizującą spotkania z liderem zespołu?

  Reply
  • ~Marta 6 listopada 2007 at 10:55

   Po prostu nie odpowiadam na te posty i już. Zastanawia mnie tylko, skąd te dziewczyny biorą czas, by go az tyle poświęcać jakiemuś zespolowi? Kiedy one się uczą, kiedy czytają i kiedy MYŚLĄ?A najbardziej zaklamane są te mejle do mnie, w ktorych anonimowo ktos pisze, ze bardzo lubi moje ksiazki, hihi, ale prosi o numer g-g do Piotusia.Pozdrawiam serdecznie, liczę na wyrozumialosc.Mój zięc jest gwiazdą i konsekwencje tegoż gwiazdorstwa dotykają nas wszystkich. Oby tylko takie, nie byłoby źle.

   Reply
   • ~Nobody 6 listopada 2007 at 15:37

    Jaka z niego gwiazda?! Gwiazdeczka zaledwie… hihi… co to ledwie zabłysła, a już… hihi… spada. A plagiat plagiatem, wystarczy posłuchać. A eksperci mogli jedynie orzec, iż plagiat to nie jest, albo zanegować cały festiwal w Sopocie. Odwagi im, po prostu, zabrakło. Znaj proprcjum, mocium panie! A w zasadzie waćpani.

    Reply
    • ~Marta 6 listopada 2007 at 16:11

     Ma Pan oczywiście rację, jak zawsze. Szkoda, ze tylko do tego typu postów Pan się odnosi, a nie do mojego pisania na blogu. Pozdrawiam.

     Reply

  Napisz swoją opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.