Dziś Kraków. Targi Książki. „Paulinę w orbicie kotów” podpisuję na stoisku wydawnictwa Akapit Press, w godz. 12.00-14.00, ul. Centralna 41 a.
O godz. 16.00 wręczam Nagrodę Dżonki.
Zapraszam. Pozdrawiam.
Moja Poezja w Salonie Muzyki i Poezji Anny Dymnej
3 listopada 2024, w niedzielę, godz. 11.00, Opera Śląska w Bytomiu, zapraszam. Katowiczanka, poetka i pisarka. Autorka ponad 50 książek. Nazwana przez krytyków mistrzynią literatury dla kobiet i „objawieniem” powieści młodzieżowej”. Poezja Marty Fox była tłumaczona Dowiedz się więcej
18 komentarzy
~Jula · 27 października 2007 o 13:27
Życzę miłego dnia.Z chęcią bym poszła, z pani książkami po autograf ,ale trochę za daleko z mojego miasta! 😉
~Jula · 27 października 2007 o 13:51
Pani Marto , proszę też przekazać pozdrowienia od czytelników, dla Pana Remigiusza Grzeli. Wirtualna nie przyjmuje komentarzy na blogach. 🙁
~Mo · 27 października 2007 o 19:56
Niestety, nie mogłam pojechać na Targi. Jakoś tak lubię atmosferę targowiska książkowego – tłum na targach przeczy hasłom o upadku czytelnictwa w Polsce.Czy atmosfera w Krakowie różni sie od tej warszawskiej?Pozdrawiam:)
~Paulina. · 27 października 2007 o 21:47
Nie wiem, jak jest w Warszawie, ale tu było wspaniale:) Co prawda byłam pierwszy raz, bo w Krakowie mieszkam dopiero 2 miesiące, ale atmosfera była fantastyczna! Za rok rozłożę sobie chyba tam śpiwór, żeby niczego nie przegapić… Pozdrowienia z miasta królów!!!
~Paulina. · 27 października 2007 o 21:44
Witam Pani Marto!!! Byłam dziś na Tragach i się lekko załamałam, bo nie zdążyłam na spotkanie z Panią! Strasznie mi było źle z tego powodu, naszczęście Pani, która sprzedawała książki uartowała mi życie! Pamięta Pani książkę zostawioną o Paulinie dla Pauliny?:) A jednak o tyle spraw chciałam Panią zapytać… Czy będzie Pani jeszcze w Krakowie????
~Monika. · 27 października 2007 o 22:19
Kochana Pani Marto,napisalam e-maila. Pozdrawiam;*
Marta · 28 października 2007 o 21:21
Tak, Paulinko, pamiętam, pozdrawiam Cię serdecznie.
Marta · 28 października 2007 o 21:21
Tak, Paulinko, pamietam, sciskam Cie serdecznie,
~Ciaprok · 27 października 2007 o 22:20
A ja jeszcze nigdy w życiu nie byłam na żadnych Targach Książki. Kurde. Szkoda :-(.
~Agnieszka · 27 października 2007 o 22:49
Ciaproczku ja też nigdy nie byłam. Buuu…
~sil · 28 października 2007 o 09:44
i ja również nigdy nie byłam na Targach. ale wszystko przed nami!
~Sandra · 28 października 2007 o 10:34
Droga Pani Marto!Rozmawiałam z Panią wczoraj na Targach Książki. Dziękuję Pani za chwilę rozmowy i piękny autograf.Życzę Pani wszystkiego dobrego i dalszych sukcesów.
Marta · 28 października 2007 o 21:19
Tak, pamiętam. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję. Przeczytaj ksiazkę, napisz o niej do mnie.
anuska27@vp.pl · 28 października 2007 o 12:41
Pani Marto, O której to spotkanie jutro z prof. Miodkiem?
~Julia · 28 października 2007 o 17:40
anuska, o 16.30 – Filia nr 32, 🙂 Szkoda, że tak wcześnie, ja pracuje do 16 i w pół godziny nie pojadę do Katowic 🙁 A chętnie bym się wybrała, lubię spotkania, które prowadzi Pani Marta i też gość interesujący bardzo:)
~Mo · 28 października 2007 o 18:53
Informacja podana na stronie Biblioteki Miejskiej w Katowicach dotycząca spotkania z Janem Miodkiem wygląda następująco: 29 października 2007 r., godz. 16.30, Filia nr 32.
~Madziasf · 30 października 2007 o 16:42
WitamMiałam okazje być na TargachI wielką przyjemność poznać Panią osobiście.Szczerze muszę przyznać ze był to dla mnie najwspanialszy dzień w życiu :)Jest Pani Bardzo, ale to Bardzo sympatyczna osobą :)życzę wszystkiego dobrego 🙂
~Marta · 31 października 2007 o 13:30
Dziękuję. ja też zyczę najlepiej.