Dziś Kraków. Targi Książki. „Paulinę w orbicie kotów” podpisuję na stoisku wydawnictwa Akapit Press, w godz. 12.00-14.00, ul. Centralna 41 a.
O godz. 16.00 wręczam Nagrodę Dżonki.
Zapraszam. Pozdrawiam.

Kategorie: Inne

18 komentarzy

~Jula · 27 października 2007 o 13:27

Życzę miłego dnia.Z chęcią bym poszła, z pani książkami po autograf ,ale trochę za daleko z mojego miasta! 😉

~Jula · 27 października 2007 o 13:51

Pani Marto , proszę też przekazać pozdrowienia od czytelników, dla Pana Remigiusza Grzeli. Wirtualna nie przyjmuje komentarzy na blogach. 🙁

~Mo · 27 października 2007 o 19:56

Niestety, nie mogłam pojechać na Targi. Jakoś tak lubię atmosferę targowiska książkowego – tłum na targach przeczy hasłom o upadku czytelnictwa w Polsce.Czy atmosfera w Krakowie różni sie od tej warszawskiej?Pozdrawiam:)

    ~Paulina. · 27 października 2007 o 21:47

    Nie wiem, jak jest w Warszawie, ale tu było wspaniale:) Co prawda byłam pierwszy raz, bo w Krakowie mieszkam dopiero 2 miesiące, ale atmosfera była fantastyczna! Za rok rozłożę sobie chyba tam śpiwór, żeby niczego nie przegapić… Pozdrowienia z miasta królów!!!

~Paulina. · 27 października 2007 o 21:44

Witam Pani Marto!!! Byłam dziś na Tragach i się lekko załamałam, bo nie zdążyłam na spotkanie z Panią! Strasznie mi było źle z tego powodu, naszczęście Pani, która sprzedawała książki uartowała mi życie! Pamięta Pani książkę zostawioną o Paulinie dla Pauliny?:) A jednak o tyle spraw chciałam Panią zapytać… Czy będzie Pani jeszcze w Krakowie????

    ~Monika. · 27 października 2007 o 22:19

    Kochana Pani Marto,napisalam e-maila. Pozdrawiam;*

    Marta · 28 października 2007 o 21:21

    Tak, Paulinko, pamiętam, pozdrawiam Cię serdecznie.

    Marta · 28 października 2007 o 21:21

    Tak, Paulinko, pamietam, sciskam Cie serdecznie,

~Ciaprok · 27 października 2007 o 22:20

A ja jeszcze nigdy w życiu nie byłam na żadnych Targach Książki. Kurde. Szkoda :-(.

    ~Agnieszka · 27 października 2007 o 22:49

    Ciaproczku ja też nigdy nie byłam. Buuu…

    ~sil · 28 października 2007 o 09:44

    i ja również nigdy nie byłam na Targach. ale wszystko przed nami!

~Sandra · 28 października 2007 o 10:34

Droga Pani Marto!Rozmawiałam z Panią wczoraj na Targach Książki. Dziękuję Pani za chwilę rozmowy i piękny autograf.Życzę Pani wszystkiego dobrego i dalszych sukcesów.

    Marta · 28 października 2007 o 21:19

    Tak, pamiętam. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję. Przeczytaj ksiazkę, napisz o niej do mnie.

anuska27@vp.pl · 28 października 2007 o 12:41

Pani Marto, O której to spotkanie jutro z prof. Miodkiem?

    ~Julia · 28 października 2007 o 17:40

    anuska, o 16.30 – Filia nr 32, 🙂 Szkoda, że tak wcześnie, ja pracuje do 16 i w pół godziny nie pojadę do Katowic 🙁 A chętnie bym się wybrała, lubię spotkania, które prowadzi Pani Marta i też gość interesujący bardzo:)

~Mo · 28 października 2007 o 18:53

Informacja podana na stronie Biblioteki Miejskiej w Katowicach dotycząca spotkania z Janem Miodkiem wygląda następująco: 29 października 2007 r., godz. 16.30, Filia nr 32.

~Madziasf · 30 października 2007 o 16:42

WitamMiałam okazje być na TargachI wielką przyjemność poznać Panią osobiście.Szczerze muszę przyznać ze był to dla mnie najwspanialszy dzień w życiu :)Jest Pani Bardzo, ale to Bardzo sympatyczna osobą :)życzę wszystkiego dobrego 🙂

    ~Marta · 31 października 2007 o 13:30

    Dziękuję. ja też zyczę najlepiej.

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.