Kategorie: Inne
3 listopada 2024, w niedzielę, godz. 11.00, Opera Śląska w Bytomiu, zapraszam. Katowiczanka, poetka i pisarka. Autorka ponad 50 książek. Nazwana przez krytyków mistrzynią literatury dla kobiet i „objawieniem” powieści młodzieżowej”. Poezja Marty Fox była tłumaczona Dowiedz się więcej
Temat rzeka Warsztaty o takim temacie przeprowadziłam w z młodzieżą w ramach trzeciej edycji Targów Książki nad Odrą, zorganizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kędzierzynie-Koźlu. Tym razem targi, warsztaty i niektóre spotkania z autorami Dowiedz się więcej
Drodzy moi Czytelnicy, będę wdzięczna za wypełnienie tej ankiety. To prośba magistrantki: Jestem studentką Uniwersytetu Śląskiego i przygotowuję pracę magisterską o Marcie Fox i jej blogu. Niniejsza ankieta skierowana jest do czytelników bloga prowadzonego przez Dowiedz się więcej
16 komentarzy
kasia1265@buziaczek.pl · 17 listopada 2007 o 13:22
i hujna…………..Jaki poje@@@@ blog!!!!!!!!!!!!!
~Martynka · 12 kwietnia 2008 o 19:47
uwielbiam Feel a szczegolnie ich piosenke” jak aniola glos” suuuuuuuper
justyna4442@poczta.onet.pl · 29 maja 2008 o 11:17
zespół feel najlepszy !!!
~kocurek · 19 czerwca 2008 o 12:39
gratuluuuję 🙂 Feel is THE BEST
~Caroline · 17 grudnia 2008 o 20:27
O tak! Piotruś był boski!!A wykonanie „A gdy jest ciemno” G-E-N-I-A-L-N-EPozdrawiam serdecznieUwielbiam Feel’a i jestem wielką fanką Piotra 😉