Kategorie: Inne

16 komentarzy

kasia1265@buziaczek.pl · 17 listopada 2007 o 13:22

i hujna…………..Jaki poje@@@@ blog!!!!!!!!!!!!!

~Martynka · 12 kwietnia 2008 o 19:47

uwielbiam Feel a szczegolnie ich piosenke” jak aniola glos” suuuuuuuper

    justyna4442@poczta.onet.pl · 29 maja 2008 o 11:17

    zespół feel najlepszy !!!

~kocurek · 19 czerwca 2008 o 12:39

gratuluuuję 🙂 Feel is THE BEST

~Caroline · 17 grudnia 2008 o 20:27

O tak! Piotruś był boski!!A wykonanie „A gdy jest ciemno” G-E-N-I-A-L-N-EPozdrawiam serdecznieUwielbiam Feel’a i jestem wielką fanką Piotra 😉

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.