Uciekłam z brudnych Katowic na 2 dni w góry, do Korbielowa. Ale zostałam tam prawie 5 dni. Decyzję podjęłam z godziny na godzinę.
Już jestem w domu i wieczorem napiszę więcej. Dziękuję za komentarze. Zamieszczę kilka fotek, oczywiście. A na razie wszystkich moich Czytelników serdecznie pozdrawiam.

Kategorie: Inne

1 komentarz

~Agnieszka · 19 sierpnia 2007 o 19:55

Skoro pobyt przedłużony, to znaczy, że fajnie musiało być ;)Wpadnę później porzeczytać nową notkę.

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.