Inne

Zajączki w mojej głowie

      diabełek Zajączki mi w głowie burmistrzują.Albo pora umierać albo pójść na łatwiznę i odpocząć. W poprzednim tekściepopełniłam wiele błędów. Dziś prostuję ścieżki:

1.      TomaszMann, to wybitny pisarz. Jak już wiec ktoś nosi takie samo nazwisko, to kojarzymi się wyłącznie z Tomaszem, pisarzem. Tak więc, facet, o którym pisałam iktóry jest dziennikarzem – nazywa się Wojciech Mann.

2.    WojciechMann prowadzi w TV program „Szansa na sukces”, a nie „Idol”. Idola prowadzązupełnie inne osoby, z których jedną kojarzę, bo prowadzi też swój osobisty shaw– a jest to Kuba Wojewódzki.

3.    Dzisiajjest piątek, a nie czwartek, więc to dziś muszę jechać do Chorzowa wręczyćnagrody w Konkursie Literackim im. Marka Hłaski. A jutro jest sobota, więcprowadzę spotkanie ze Stefanem Chwinem. Stefan Chwin jest pisarzem, a nie mojąciocią. Zapisuję sobie to czarno na białym, aby nie pokręcić.

4.    Sądzącpo ilości stopni na termometrze i po kwiatach na balkonie – jest lato alboprzynajmniej wiosna, więc zdejmę z siebie ta barchany i ubiorę coś wiotkiego.

5.    Mam naimię Marta i jestem dużą dziewczynką, wpadałoby więc sałatkę z pomidorów,ogórków, sałaty, oliwek, kaparów i fety jeść widelcem, a nie palcami, prawda? panda3 

in / 1029 Views

2 komentarze

 • ~Mia 15 czerwca 2007 at 13:26

  Stopnie na termometrze wskazują na to Pani Marto, że powoli mamy dość upału… chociaż ja lubię słońce!! :)Ale czy nie wypada od czasu do czasu zjeść sałatki palcami?Wypada – z całą odpowiedzialnością!! :)))

  Reply
 • ~Jana 15 czerwca 2007 at 14:05

  Smacznego do sałatki! A ja przeczekuję kolejną ulewę, żeby móc wreszcie wyskoczyć na miasto. Balkon zalany, zapaskudzony ziemią ze skrzynek, za to szczypiorek, pietruszka, tymian i bazylia rozrosły się do wielkości krzaków. Pozdrawiam!

  Reply
 • Napisz swoją opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.