Zajrzyj do bloga o Paulinie, wkleiłam początek powieści.
http://paulina-w-orbicie-kotow.blog.onet.pl/
Moja Poezja w Salonie Muzyki i Poezji Anny Dymnej
3 listopada 2024, w niedzielę, godz. 11.00, Opera Śląska w Bytomiu, zapraszam. Katowiczanka, poetka i pisarka. Autorka ponad 50 książek. Nazwana przez krytyków mistrzynią literatury dla kobiet i „objawieniem” powieści młodzieżowej”. Poezja Marty Fox była tłumaczona Dowiedz się więcej
3 komentarze
~Ciaprok · 19 maja 2007 o 13:42
Ja nie zajrzę. Chcę mieć niespodziankę we wrześniu. A poza tym, nie lubię czytać powieści w komputerze. Takiej książki nie położę sobie na kolanach…Nie otworzę, bo nie ma czego otwierać…Nie zobaczę okładki i strony tytułowej…Ani jednej kartki nie przewrócę…Po prostu nie poczuję, że czytam książkę. To jest takie moje skromne zdanie na temat powieści internetowych. No dobra. Idę do kuchni, bo śniadania jeszcze nie jadłam. Co prawda jest po 13.30, ale lepiej późno, niż wcale. Stałam na korytarzu naszej szkoły przed żółtą gablotką z ogłoszeniami i czytałam zastępstwa. Miało nie być polskiego!!! Znowu!!!Na szczęście to był tylko sen :-).
monika20maja@poczta.onet.pl · 19 maja 2007 o 22:08
A ja niestety mam tego pecha , ze mi w poniedziałek przepadł polski (i to jeszcze 2 lekcje:/)…pffff….:/Monika
monika20maja@poczta.onet.pl · 19 maja 2007 o 22:11
*tzn. przepadnieA mam pytanie skierowane do p.Marty: Jaki był pani ulubiony przedmiot w szkole:)?Pozdrawiam!