Zajrzyj do bloga o Paulinie, wkleiłam początek powieści.
http://paulina-w-orbicie-kotow.blog.onet.pl/

Kategorie: Inne

3 komentarze

~Ciaprok · 19 maja 2007 o 13:42

Ja nie zajrzę. Chcę mieć niespodziankę we wrześniu. A poza tym, nie lubię czytać powieści w komputerze. Takiej książki nie położę sobie na kolanach…Nie otworzę, bo nie ma czego otwierać…Nie zobaczę okładki i strony tytułowej…Ani jednej kartki nie przewrócę…Po prostu nie poczuję, że czytam książkę. To jest takie moje skromne zdanie na temat powieści internetowych. No dobra. Idę do kuchni, bo śniadania jeszcze nie jadłam. Co prawda jest po 13.30, ale lepiej późno, niż wcale. Stałam na korytarzu naszej szkoły przed żółtą gablotką z ogłoszeniami i czytałam zastępstwa. Miało nie być polskiego!!! Znowu!!!Na szczęście to był tylko sen :-).

    monika20maja@poczta.onet.pl · 19 maja 2007 o 22:08

    A ja niestety mam tego pecha , ze mi w poniedziałek przepadł polski (i to jeszcze 2 lekcje:/)…pffff….:/Monika

monika20maja@poczta.onet.pl · 19 maja 2007 o 22:11

*tzn. przepadnieA mam pytanie skierowane do p.Marty: Jaki był pani ulubiony przedmiot w szkole:)?Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.