Dom Marii w Korbielowie, gdzie od lat wynajmuję pokój z tarasem.
  W oddali Pisko z resztkami śniegu.
  Januszek w drodze na Pilsko.
       Januszek po powrocie z Pilska, nareszcie z papierosem, niestety
  Mordek Powsinoga
  Z Dziadkiem, ojcem Marii. Za chwilę bedziemy pić piwo na przyzbie.
 
Od prawej: Maria, Ela, ja, Madzia. Ela i Madzia – corki Marii, juz studentki.
 
Taką terenówką i w góry mozna….
  
  

Kategorie: Inne

5 komentarzy

~Agnieszka · 8 maja 2007 o 08:40

Naprawdę do twarzy Pani w zielonym 😉

~martafox · 9 maja 2007 o 11:56

Brawo, super inteligentny komentarz.

    ~Agnieszka · 28 maja 2007 o 18:38

    Niestety i takie mi się czasem zdarzają. Obiecuję poprawę! Pozdrawiam.

~madzik-gustyn · 9 maja 2007 o 17:46

witam! Muszę przyznać że zdjęcia wyszły rewelacyjnie 🙂 Owacje dal znakomitego fotografa :)Pozdrawiam Madzia G

    ~martafox · 12 maja 2007 o 22:19

    Witaj, Madziku. Jak się cieszę, ze tutaj zajrzalas. Powiem o tym Kudłaczowi- fotografowi. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Symbol zastępczy awatara

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.