IV przykazanie. Odwet.

Ania: Jak to jest? Poczułeś ulgę? Dawid:  Nie. Ania: A co czułeś? Kiedy no wiesz… wbijałeś  nóż. Dawid: Nic. Ania: Nic? Wow, szacun.     Warto by każdy zobaczył spektakl „IV przykazanie”, zrealizowany w Szkole Aktorskiej Teatru Śląskiego, w reżyserii Agnieszki Radzikowskiej, wspaniałej aktorki i pedagoga. I ten, kto miał szczęśliwe Dowiedz się więcej