Ciąg dalszy historii z płaszczem

I po co to wszystko, czyli ciąg dalszy historii z New Look. Dotyczyło płaszcza, który chciałam zwrócić. Nie przyjęto mi go, ponieważ miał użytkowaną papierową etykietkę przy kołnierzu. Historię opisywałam na FB (poniżej). Z nabytej grzeczności chciałam napisać „dziękuję”. Ale ponieważ ani trochę nie czuję się winna, a wręcz przeciwnie, Dowiedz się więcej