Kępno. Przyjeżdżamy. Zapraszamy.
Będzie poetycko i wesoło też.
Będzie poetycko i wesoło też.
Mam nadzieję, że to będzie i dla nas i dla Widzów ciekawy wieczór, 19 października, godz. 17.00. Postaramy się o to. Do Bornego Sulinowa powracam po wielu latach, bo byłam tam w roku 1995. Chętnie i o tym opowiem. Także o tym, co wymyśliłam wtedy w pociągu ze Szczecinka do Dowiedz się więcej
Zapraszam na słuchowisko według powieści "Iza Anoreczka", reżyserowane przez Artura Gotza. Także na ciekawą dyskusję po emisji.