Wczytywanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • wydarzenie już minęło.

Będę mówić od rzeczy

19 lutego 2021 @ 19:00 - 20:30

Zapraszam na spotkanie online, 19 lutego, o godzinie 19. 00, w piątek,  organizowane przez Klub Książki Kobiecej. Obiecuję, że będę mówić od rzeczy, jak na wariatkę, która czyta i pisze. Uwierzcie Państwo, zaszalejemy. Trzy kobiety, dwie wspaniałe moderatorki i ja.

Rozmowa będzie o czytaniu i pisaniu, o marudzeniu, chciejstwach, manifestowaniu i siedzeniu w kącie, strachach, fruwaniu, płakaniu, spacerach, ucieczkach, dzierganiu, niespaniu, chorowaniu, piciu kawy i herbaty, lenistwie, gotowaniu, sprzątaniu, harowaniu i czym tam jeszcze.

Link do spotkania:

https://fb.me/e/1VEKa72Uj

 

Szczegóły